canisterapie.cz
POMOCNÉ TLAPKY - Canisterapie
Dokud můžeme pomáhat, pomáhejme! Nikdy nevíme, kdy pomoc jiných budeme sami potřebovat.

 

Pomoci může každý

Publikováno: 9. 8. 2009

Za úspěchem Pomocných tlapek stojí lidé, kteří tvoří velkou síť profesionálů a dobrovolníků. Ale i taková skupina šikovných lidí by nemohla fungovat bez patřičného "zázemí", které v našem případě tvoří na jedné straně sponzoři a na straně druhé veřejnost - tedy i Vy. Pro nás je důležitý každý člověk, který o nás ví a naši práci podporuje. Pokud nám chcete pomoci, můžete nám tedy věnovat svůj čas nebo peníze nebo i oboje.

Pomoc, která Vás nic nestojí

 • Důkladně si pročtěte naše webstránky a zkuste si toho co nejvíce zapamatovat, abyste mohli lidem povědět o tom kdo jsme a co děláme.
 • Zapište si základní informace o Pomocných tlapkách (adresu, kontakty, webstránkovou adresu a číslo konta) někam kde je neztratíte - myslete na nás, když mluvíte s lidmi kolem a mějte tyto informace po ruce.
 • Máte-li svého pejska, kterého venčíte a potkáváte při tom další pejskaře, zaveďte řeč na Pomocné tlapky, povězte jim, co víte, doporučte, aby navštívili naše webstránky atd.
 • Objednejte si náš Zpravodaj, který je ve formě e-mailu zdarma.
 • Dejte o nás vědět svým známým, pošlete jim nezávaznou zprávu o tom, že jste navštívili naše webstránky a doporučte jim totéž.
 • Promluvte si o Pomocných tlapkách s kolegy v práci nebo ve škole a zkuste navrhnout, abyste společně přispívali na naši činnost - když dá každý pár drobných, je z toho pěkná hromádka. Nyní můžete přispět specificky na canisterapii. Více v sekci číslo účtu a platby.
 •  Máte-li v okolí děti, promluvte si s nimi o Pomocných tlapkách nebo jim ukažte obrázky na našich webstránkách, poučte je o tom, jak pejsci pomáhají postiženým a jak se k nim mají chovat (pro vážné zájemce, školky nebo školy máme připraveny materiály)
 • Znáte-li majitele obchodů, hotelů nebo restaurací, promluvte s nimi o našich aktivitách a doporučte jim, aby navštívili naše webstránky, pokuste se jim osvětlit úlohu asistenčních psů a požádat je, aby takového psa ochotně vpustili do svého zařízení
 • Jste-li majitelem obchodu, benzínové pumpy nebo jiného místa, kde by bylo vhodné prodávat naše charitativní silikonové náramky, prosíme, ozvěte se nám. Jde o jednoduchý způsob jak přispět a pomoci.
 • Pokud jste majitelem nebo provozovatelem webstránek, ať už zaměřených na psy nebo jinak, můžete nám pomoci s propagací. Zde najdete výběr bannerů a předem formulovaných odkazů, které si můžete stáhnout a umístit na Vašich stránkách.

Za málo peněz hodně muziky

Pokud máte pocit, že charitu mohou dělat jen ti opravdu bohatí, rádi Vám dokážeme, jak efektivně můžete využít dar v hodnotě několika desítek nebo stovek korun a současně se aktivně zapojit do pomoci.

 • V obchůdku si můžete vybrat tričko, odznak, deštník nebo jiný předmět, kterým ostatní upozorníte na Pomocné tlapky. Dárkové předměty jsou k mání již od 25 Kč.
 • V obchůdku v sekci Osvětové materiály nabízíme omalovánky pro děti s tématikou asistenčních a canisterapeutických psů. Balení po 50 ks stojí 250 Kč a učitelka v místní škole je dětem určitě ráda rozdá.
 • V téže sekci najdete také možnost nakoupit balení našich letáků (cena od 100 ks za 120 Kč), které podle svých možností můžete rozdat ve Vašem okolí. Podnítíte tak dalších 100 lidí, aby podpořili Pomocné tlapky a to je pro nás velmi důležité!

Další možnosti pomoci

Nezapomeňte si přečíst i další stránky této sekce, protože možnosti tím ještě nekončí:

 • Finanční pomoc - kromě bankovních informací zde najdete seznam obchodníků, kteří nás podporují procentem z prodeje svých výrobků
 • Hledáme pomocníky - některé kvalifikované a s některými věcmi nám může pomoci každý
 • Pomoc s propagací a osvětou - informace pro majitele webů, firem a všechny kteří nám chtějí pomoci rozšířit myšlenku asistenčních psů

Všem, kteří nám již pomohli moc děkujeme!

 

Další články v rubrice

 
 
© Pomocné tlapky o. p. s. - canisterapie, 2009 - 2019