canisterapie.cz
POMOCNÉ TLAPKY - Canisterapie
Dokud můžeme pomáhat, pomáhejme! Nikdy nevíme, kdy pomoc jiných budeme sami potřebovat.

 

Finanční pomoc

Publikováno: 9. 8. 2009

Přestože výcvik asistenčních psů Pomocných tlapek si už získal okruh sponzorů, peníze z těchto zdrojů nemůžeme použít na účely canisterapie. V tomto směru jsme teprve na začátku. Abychom mohli pokračovat ve své práci, potřebujeme Vaši pomoc!
Vaše dary jsou odečitatelné z daní ve smyslu zákona č. 248/95 Sb. o obecně prospěšných společnostech.
Přejete-li si uzavřít o Vašem sponzorském daru smlouvu nebo projednat detaily spolupráce, kontaktujte, prosím přímo koordinátorku canisterapie - kontakty.

Přispět můžete několika způsoby:

 

1. Příspěvkem na konto

(Dle Vaší volby příspěvek buď na asistenční psy nebo na canisterapii)
Příspěvky můžete posílat na účet Pomocných tlapek o.p.s., přičemž nyní je možnost specifikovat, že dar chcete věnovat na canisterapeutické účely. Další informace najdete v sekci Číslo účtu a oficiální údaje.

2. Hmotným darem nebo službami

(Dle charakteru daru /služby příspěvek buď na asistenční psy nebo na canisterapii)
Některé firmy nás sponzorují tak, že nám zdarma nebo se slevou poskytnou výrobky nebo služby. Obvykle tyto firmy sami oslovujeme, když vyvstane nějaká potřeba, ale možná Vás při čtení našich stránek napadlo, že právě Vaše firma disponuje něčím, co nám chybí. Budeme rádi, když se nám ozvete, abychom mohli projednat detaily.

3. Využitím našich reklamních služeb

(Dle umístění reklamy příspěvek buď na asistenční psy nebo na canisterapii)
Majitelům firem nabízíme možnost placeného umístění reklamy na našem webu nebo v našich tiskovinách. Existuje i možnost zpracování reklamy pro časopisy, billboardy apod., která současně představí Vaší firmu (informace o Vás) a Vaši charitativní činnost (informace o nás). Po odečtení nákladů na zpracování jsou výdělky z této doplňkové činnosti využity pro financování charitativní činnosti. V případě zájmu nás kontaktujte.

4. Koupí předmětů v našem online obchodě nebo při akcích u stánku

(Příspěvek na asistenční psy)
Nabízíme Vám pestou škálu drobných dárků a upomínkových předmětů s logem Pomocných tlapek a dalšího zboží. Veškeré výnosy z této doplňkové činnosti jsou využívány pro potřeby Pomocných tlapek. Více o online obchodě zde.

5. Koupí výrobků od smluvních partnerů

(Příspěvek na asistenční psy)
Někteří naši sponzoři se rozhodli zainteresovat i své zákazníky a přispívají nám částkou z prodeje zboží. Buď se jedná o procento z obratu nebo fixní částku z prodeje každého kusu určeného výrobku. Tento typ spolupráce bychom chtěli dále rozšiřovat. V případě zájmu kontaktujte paní ředitelku. Zde najdete aktuální seznam obchodních partnerů, kteří nám přispívají z prodeje zboží.

DMS POMOCNETLAPKY6. Zasláním dárcovské SMS z Vašeho mobilu

 (Příspěvek na asistenční psy)
Zašlete SMS ve tvaru:
DMS POMOCNETLAPKY
na tel.číslo 87777
cena SMS je 30 Kč
Pomocným tlapkám přispíváte 27 Kč. Službu DMS zajišťuje Forum dárců. Děkujeme!

 

Další články v rubrice

 
 
© Pomocné tlapky o. p. s. - canisterapie, 2009 - 2019