canisterapie.cz
POMOCNÉ TLAPKY - Canisterapie
Dokud můžeme pomáhat, pomáhejme! Nikdy nevíme, kdy pomoc jiných budeme sami potřebovat.

 

Jak se stát canisterapeutickým týmem?

Vítejte v sekci věnované všem, kteří mají zájem stát se canisterapeutickým týmem Pomocných tlapek. Krok za krokem se tady dozvíte vše co je třeba a budete si moci hned vytisknout přihlášku.

Povinné čtení

Pročtěte si, prosím, opravdu všechny níže uvedené stránky, abychom předešli nejasnostem:

Dokumenty ke stažení a vytištění

V sekci "Dokumenty ke stažení" najdete aktuální dokumenty věnované nováčkům. Pro začátek si stáhněte a pročtěte:

  • Propozice Canisterapeutických zkoušek  a přihlášku
  • Program Canisterapeutického kurzu a zkoušek
  • Kompletní oficiální znění zkušebního řádu schváleného ÚKOZ

Přihláška a poplatky

Uvedené poplatky zaplaťte na naše konto převodem, složenkou, případně vkladem na konto v Komerční bance. Poplatky nelze splatit na místě zkoušek. Více o platbách najdete v propozicích.

Přihlášku odešlete na uvedenou adresu koordinátorky s dostatečným předstihem, nejpozději však k datu uvedenému v propozicích. Nezapomeňte si také včas rezervovat ubytování a stravu na místě kurzu a zkoušek!

Připravte se

  • V klidu si doma natrénujte jednotlivé disciplíny popsané ve zkušebním řádu. Záměrně se svým psem choďte mezi děti a do skupinek lidí a psů.
  • Nezapomeňte, že pes musí být včas řádně očkován a některá očkování vyžadují několikatýdenní odstupy, takže si očkování pro jistotu předem rozvrhněte se svým veterinářem.
  • Těsně před akcí vezměte svého psa k veterináři na prohlídku a ujistěte se, že je zbaven vnitřních i vnějších parazitů, bez nemocí nebo jejich příznaků a nechte si také potvrdit bezinfekčnost (jako na výstavu).

Přijeďte a zlomte vaz!

Pokud by cokoli nebylo jasné, neváhejte kontaktovat koordinátorku canisterapie.

 

 

Zveme Vás

Podzimní canisterapeutická víkendovka a zkoušky 2020

30. 10. - 1. 11. 2020 proběhnou canisterapeutické zkoušky a víkendovka. Místem konání je bezbariérový dům Exodus, ul. Požárníků 51, Třemošná u Plzně.

Zrušení jarní CT víkendovky a zkoušek

Vzhledem k současné situaci (Koronavir + vládní nařízení) se ruší Jarní CT víkendovka a zkoušky. Přihlášky s platbou se přesouvají na Podzimní CT víkendovku a zkoušky, které se budou konat 30. 10. - 1. 11. 2020.
 
 
 
© Pomocné tlapky o. p. s. - canisterapie, 2009 - 2020