canisterapie.cz
POMOCNÉ TLAPKY - Canisterapie
Dokud můžeme pomáhat, pomáhejme! Nikdy nevíme, kdy pomoc jiných budeme sami potřebovat.

 

Podzimní canisterapeutické zkoušky

Publikováno: 8. 10. 2012

V sobotu 6.října 2012 Pomocné tlapky o.p.s. pořádaly Podzimní canisterapeutické zkoušky v Bezbariérovém domě Exodus v Třemošné u Plzně.

Canisterapeutické zkoušky začínaly příjmem a veterinární prohlídkou, které se ujala MVDr. Šárka Navrátilová. Pak následovalo zahájení a samotné testování. Zkoušek se zúčastnilo celkem 33 canisterapeutických týmů a byla zde zastoupena různá plemena psů. Nejpočetnějším plemenem byl jako vždy Zlatý a Labradorský retriever, ale nechybělo zastoupení těchto plemen - například: Samojed, Australský ovčák, Americký bezsrstý teriér, Border kolie, Stafordšírský bullteriér, Bišonek. Nechyběli kříženci a překvapením pro nás byl Německý ovčák. Zkoušky, které probíhaly celé dopoledne absolvovalo úspěšně všech 33 týmů. Po výborném obědě, v odpoledních hodinách následovala beseda s kynologem Jiřím Tomášů. Odpolední program se pomalu blížil k závěru, kde nás čekalo vyhodnocení Canisterapeutických zkoušek – předávání certifikátů, zakoupení označení CT týmů (triček a košilek pro psa), drobných propagačních předmětů a popřání hodně radosti, a prožití pěkných chvil při vykonávání canisterapie.

Při hodnocení tohoto dne, bych chtěla poděkovat za vstřícnost personálu Bezbariérového domu Exodus a všem canisterapeutickým týmům za vytvoření příjemné atmosféry a hlavně dochvilnosti v průběhu celého dne.

Závěrem bych chtěla upozornit všechny budoucí zájemce o Canisterapeutickou víkendovku a zkoušky v roce 2013, že veškeré propozice, přihlášky budou k dispozici na www.pomocnetlapky.cz.

Vypracovala: Mgr. Jana Štercliová

 

Další články v rubrice

Zveme Vás

Podzimní canisterapeutická víkendovka a zkoušky 2020

30. 10. - 1. 11. 2020 proběhnou canisterapeutické zkoušky a víkendovka. Místem konání je bezbariérový dům Exodus, ul. Požárníků 51, Třemošná u Plzně.

Zrušení jarní CT víkendovky a zkoušek

Vzhledem k současné situaci (Koronavir + vládní nařízení) se ruší Jarní CT víkendovka a zkoušky. Přihlášky s platbou se přesouvají na Podzimní CT víkendovku a zkoušky, které se budou konat 30. 10. - 1. 11. 2020.
 
 
 
© Pomocné tlapky o. p. s. - canisterapie, 2009 - 2020