canisterapie.cz
POMOCNÉ TLAPKY - Canisterapie
Dokud můžeme pomáhat, pomáhejme! Nikdy nevíme, kdy pomoc jiných budeme sami potřebovat.

 

Jarní canisterapeutické zkoušky 2012

Publikováno: 24. 1. 2012

V sobotu 14. dubna 2012 Pomocné tlapky o.p.s. pořádaly Jarní canisterapeutické zkoušky v Bezbariérovém domě Exodus v Třemošné u Plzně.

Canisterapeutické zkoušky začínaly příjmem a veterinární prohlídkou, které se ujala MVDr. Šárka Navrátilová. Pak následovalo zahájení a samotné testování. Zkoušek se zúčastnilo celkem 30 canisterapeutických týmů a byla zde zastoupena různá plemena psů . Nejpočetnějším plemenem byl jako vždy Zlatý a Labradorský retriever, ale nechybělo zastoupení těchto plemen - například: Bruselský grifonek, Trpasličí pudl, Border kolie, Briard, Stafordšírský bulteriér. Zkoušky, které probíhaly celé dopoledne absolvovalo úspěšně všech 30 týmů. Po výborném obědě, v odpoledních hodinách následovala beseda s kynologem Jiřím Tomášů. Odpolední program se pomalu blížil k závěru, kde nás čekalo vyhodnocení Canisterapeutických zkoušek – předávání certifikátů, zakoupení označení CT týmů (triček a košilek pro psa), drobných propagačních předmětů a popřání hodně radosti, a prožití pěkných chvil při vykonávání canisterapie.

Při hodnocení tohoto dne, bych chtěla poděkovat za vstřícnost personálu Bezbariérového domu Exodus a všem canisterapeutickým týmům za příjemnou atmosféru, kterou v průběhu celého dne tvořily.

Závěrem bych chtěla seznámit budoucí zájemce s termínem Podzimní canisterapeutické víkendovky + Canisterapeutické zkoušky v letošním roce 2012 – ( pátek + sobota) 5.10 - 6.10.2012. Další informace budou na www.canisterapie.cz.

Vypracovala: Mgr.Jana Štercliová

 
 

Další články v rubrice

Zveme Vás

Podzimní canisterapeutická víkendovka a zkoušky 2020

30. 10. - 1. 11. 2020 proběhnou canisterapeutické zkoušky a víkendovka. Místem konání je bezbariérový dům Exodus, ul. Požárníků 51, Třemošná u Plzně.

Zrušení jarní CT víkendovky a zkoušek

Vzhledem k současné situaci (Koronavir + vládní nařízení) se ruší Jarní CT víkendovka a zkoušky. Přihlášky s platbou se přesouvají na Podzimní CT víkendovku a zkoušky, které se budou konat 30. 10. - 1. 11. 2020.
 
 
 
© Pomocné tlapky o. p. s. - canisterapie, 2009 - 2020